top
Czy wiesz, że:
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra, EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Jesteśmy powiązani z Grupą Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?
Regional Key Account Manager
Miejsce pracy: Poznań, Konin, Kalisz, Piła, Gniezno, Ostrów Wielkopolski

Twoje zadania:

  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych
  • Planowanie kalendarza aktywności u danego Klienta Sieciowego z odpowiednim wyprzedzeniem
  • Zarządzanie (kreowanie, planowanie, wdrażanie, rozliczanie) ustalonymi aktywacjami rynkowymi u Klienta
  • Ciągłe poszukiwanie nowych sposobów działania GŻ z Klientem aby zwiększać wspólne możliwości biznesowe
  • Identyfikacja i wykorzystanie w codziennej pracy charakterystyki Kupujących u danego Klienta Sieciowego
  • Uczestnictwo w cross-funkcyjnych Zespołach
  • Stała i aktywna współpraca z Przedstawicielami Detalicznymi oraz Hurtowymi w celu osiągnięcia najlepszych wyników sprzedażowych
  • Wizyty rynkowe w celu monitoringu i wyciągania wniosków na przyszłość z podejmowanych działań rynkowych oraz obserwowanych zmian na rynku
  • Budowa trwałych relacji biznesowych z Klientem

Czego poszukujemy:

  • Minimum rocznego, popartego sukcesami, doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
  • Wysokich zdolności analitycznych i numerycznych
  • Umiejętności negocjacyjnych
  • Zorientowania na wynik i osiąganie celów
  • Umiejętności budowania trwałych relacji biznesowych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji
  • Nastawienia na nieustanny rozwój własny i doskonalenie kompetencji zawodowych
  • Elastyczności w działaniu oraz otwartości na zmiany
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym

Co możemy Ci zaoferować:

  • Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie
  • Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
  • Dajemy niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Oferujemy pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Rozwijamy poprzez szkolenia i programy rozwojowe np. Akademie Funkcyjne

Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom