Młodszy Specjalista ds. Promocji i Sprzedaży Internetowej
Miejsce pracy: Warszawa
mazowieckie
Numer Referencyjny:

Twoje zadania:

  • przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych – do Twoich obowiązków należeć będzie przygotowywanie kreacji oraz stron promocji dla akcji własnych oraz akcji prowadzonych wspólnie z naszymi partnerami. Dodatkowo wesprzesz nas w całym procesie tworzenia akcji promocyjnych, zgodnie z dobrymi praktykami, które mamy wypracowane,
  • swoją pracą wspierać będziesz zespół doświadczonych specjalistów, poznasz specyfikę różnych kategorii produktowych (m.in. Smartfony, Laptopy, duże i małe AGD czy Telewizory),
  • analiza i optymalizacja prowadzonych działań marketingowych – od Ciebie oczekiwać będziemy analizowania, a następnie optymalizacji realizowanych akcji,
  • stopniowo prowadzenie własnych projektów – tego na pewno nie zabraknie, rozwijamy się codziennie pracując nad wysokim poziomem konwersji w sklepie internetowym. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły oraz inicjatywę

Oczekujemy:

  • motywacji, zaangażowania i wizji – potrzebujemy osoby, która jest pro-aktywna, chce działać z energią i entuzjazmem oraz potrafi zarażać nimi innych. Rozwijać z uśmiechem na ustach siebie i biznes, w którym pracuje,
  • analitycznego myślenia – to ważne, żeby dobrze czytać liczby i potrafić wyciągać z nich odpowiednie wnioski,
  • znajomości podstawowych narzędzi – dobrze jeśli swobodnie pracujesz w MS Excel, przygotowanie prezentacji w MS PowerPoint nie sprawia Ci trudności i wiesz co to jest Google Analytics i jakie daje możliwości,
  • doświadczenia w marketingu internetowym – choćby rok. Oczywiście wierzymy w młode talenty, ale wiemy też, że doświadczenie zdobyte w praktyce będzie dla nas bardzo cenne.

Oferujemy:

  • możliwość pogłębienia wiedzy w obszarze marketingu internetowego,
  • możliwość współtworzenia największego sklepu internetowego w Polsce,
  • umowę o pracę,
  • pakiet socjalny (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez EURO-net Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko lub także rekrutacji przyszłych.

Ponadto informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, a kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w wyżej wskazanym zakresie przez EURO-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka), która to Spółka jest administratorem tych danych. Informujemy również, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Państwa danych. Jeżeli nie wyrażają Państwo takiej zgody, prosimy, nie klikać tego przycisku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.