GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Specjalista ds. Badań Marketingowych

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SBM/11/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- monitoring wielu źródeł danych wewnętrznych i zewnętrznych oraz działań konkurencji,
- rekomendowanie nowych projektów badawczych w celu pozyskiwania wiedzy o kliencie,
- realizację projektów badawczych o charakterze jakościowym i ilościowym ze szczególnym uwzględnieniem badań potrzeb użytkowników oraz badań satysfakcji z produktów i usług,
- raportowanie i prezentacja wyników badań i analiz oraz budowa rekomendacji dla kadry zarządzającej,
- usprawnianie i rozwój systemów raportujących i narzędzi analitycznych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego magisterskiego (preferowane w zakresie nauk społecznych, humanistycznych lub ekonomicznych),
- umiejętności prowadzenia badań desk research i korzystania z alternatywnych źródeł danych,
- znajomości szerokiego portfolio technik i metodologii badawczych oraz umiejętności samodzielnego opracowywania narzędzi badawczych,
- umiejętności analitycznego myślenia i syntezy wniosków,
- dociekliwości w pracy nad dostarczaniem wiedzy o kliencie i wyciąganie wniosków,
- bardzo dobrej znajomości SPSS oraz MS Excel.

Oferujemy

Co otrzymasz w zamian?

umowę o pracę w stabilnej firmie,
- szansę na rozwój i pogłębianie kompetencji,

- dużą samodzielność w działaniu,
- możliwość rekomendowania kierunków dla firmy,
- ciekawą, pełną wyzwań pracę,
- pakiet benefitów pracowniczych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z  wybranymi kandydatami.