GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Sekcji Cen Detalicznych

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: KSCD/11/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- kształtowanie strategii zarządzania cenami detalicznymi oraz jej adaptacji do zmieniających się warunków rynkowych i zachowań klientów / pacjentów,
- optymalizowanie procesu zarządzania ceną detaliczną, kontrolą spójności procesu z innymi obszarami grupy,
- zarządzanie podległym zespołem,
- analizę danych istotnych dla realizacji polityki cenowej i wyznaczania cen,
- rekomendowanie zmian w polityce cenowej zwiększających dochodowość produktów i/lub grup produktowych,
- analizę wyników i efektywności wdrażanych rekomendacji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- min. 3 lata doświadczenia w obszarze detalicznej polityki cenowej,
- ugruntowanej wiedzy na temat zarządzania cenami detalicznymi: definicje, zasady i cele biznesowe,
- umiejętności analizy działań konkurencji oraz wykorzystania danych rynkowych przy tworzeniu polityki cenowej,
- bardzo dobrej znajomość zasad modelu Category Management, w tym roli ceny w tym modelu,
- bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office, zwłaszcza Excel,
- umiejętności przygotowania i przeprowadzenia prezentacji biznesowych,
- umiejętności rekomendowania rozwiązań na podstawie pozyskanych danych,
innowacyjnego myślenia,
- znajomości rynku farmaceutycznego: trendów, zmian i zachowań cenowych zachodzących na rynku (dodatkowy atut).

Oferujemy

Oferujemy:

- pełną wyzwań pracę w zaangażowanym zespole,
- uczestnictwo w budowie innowacyjnych rozwiązań na rynku zdrowia w Polsce,
- pakiet benefitów (karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie),
- niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z  wybranymi kandydatami.