GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kupiec

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: K/10/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- realizację zakupów na potrzeby grupy kapitałowej w obsługiwanych obszarach – IT, marketing, administracja, flota, logistyka, inwestycje,
- realizację i współtworzenie strategii zakupowych,
- prowadzenie postępowań ofertowych,
- prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków handlowych,
- analizę rynku i ocenę dostawców,
- ścisłą współpracę z klientami wewnętrznymi w celu realizacji ich potrzeb zakupowych,
- udział w projektach.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia na stanowisku Kupca lub specjalisty ds. zakupów w obszarach IT, marketingu, administracji, floty, logistyki i/lub inwestycji,
- znajomości procesu zakupowego i zagadnień z nim związanych,
- doświadczenia w negocjacjach,
- wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
- umiejętności analitycznego myślenia,
- bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
- dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, PowerPoint
- znajomości języka angielskiego,
- znajomość merytoryczna poszczególnych obszarów będzie ważnym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

- pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- przyjazne środowisko pracy,
- narzędzia niezbędne do realizacji zadań
- pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa multisport, opieka medyczna).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z  wybranymi kandydatami.