GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu, w ramach Grupy NEUCA, poszukujemy kandydata na:

Staż w Dziale Dostarczania Rozwiązań IT

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SDDRI/02

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

-organizację spotkań projektowych: przegląd projektów, spotkania statusowe,
-budowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej,
-wsparcie Działu w zakresie prowadzonych projektów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

-zainteresowania zagadnieniami związanymi z zarządzaniem projektami,
-znajomości pakietu MS Office,
-umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy,
-umiejętności szybkiego uczenia się,
-wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
-zdolności prezentacyjnych i asertywności,
-orientacji na cel.

Oferujemy

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
-możliwość pozyskania cennej wiedzy,
-możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w dużej organizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, używając przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.