Grupa TENSE Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa TENSE - jesteśmy agencją Interaktywną, która jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej według rankingu Deloitte 2016 - 2018 oraz w Europie według Financial Times 2018. Zostaliśmy również wyróżnieni tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz marketingu internetowym. Inwestujemy w wiedzę i innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na otwartą komunikację, szacunek i zaufanie.

Team Lider w Dziale Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za:

• budowanie i utrzymanie trwałych biznesowych relacji z klientami i partnerami strategicznymi firmy,
• doradztwo w zakresie świadczonych usług,
• opiekę posprzedażową nad Klientami Firmy,
• czynny udział w procesie reaktywacji umów wygasających,
• przedłużanie umów i poszerzanie współpracy z Klientami,
• samodzielne tworzenie kompleksowej strategii marketingowej dla Klienta,
• przygotowywanie i negocjowanie warunków umów,
• udział w procesach rekrutacyjnych, wdrażanie nowych pracowników,
• rozwój, zarządzanie i motywowanie podległego zespołu doradców,
• realizacja planu oraz przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących efektywności podległego zespołu doradców,
• zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów, a także planowanie, tworzenie i udoskonalanie standardów,
• współpracę z pozostałymi działami w firmie celem zwiększenia potencjału sprzedażowego Grupy.

Wymagania

Oczekujemy:

• min. 3 lata doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego,
• doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji reklamowej/interaktywnej lub w branży pokrewnej,
• doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu zespołem doradców,
• praktycznych umiejętności prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych,
• umiejętności identyfikacji potrzeb Klientów,
• łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych,
• zaangażowania i zdolności kreatywnego rozwiązywania problemów,
• zdolności do samodzielnego działania i dobrej organizacji pracy własnej,
• konsekwencji, wytrwałości i zaangażowania w realizację celów.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • pracę w firmie będącej m.in. Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości oraz jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej (wg rankingu Deloitte 2016-2018),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • szansę na zdobycie wiedzy z branży SEO i e-commerce,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód),
  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • ambitny i zaangażowany zespół,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia dnia pracy (między 8:00 a 9:30),
  • benefity pracownicze (m.in. opieka medyczna Luxmed, Multisport),
  • eventy integracyjne.

Administratorem danych jest Grupa TENSE sp. z o.o. sp. k., NIP: 7792401579, REGON: 301962750, KRS 0000400529, z siedzibą 60 – 361 Poznań, ul. Wolsztyńska 7/3, tel: 61 8667727, e-mail: biuro@grupatense.pl. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe są udostępnione podmiotom powiązanym osobowo z Administratorem. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W każdym momencie może Pan/Pani cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: biuro@grupatense.pl , co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody