Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyn Centralny i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

 
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
Analityk Internetowy
Miejsce pracy: Warszawa
mazowieckie
Numer Referencyjny:
Na czym będzie polegała Twoja praca?

Jako Analityk internetowy będziesz odpowiedzialny za analizę zachowań klientów w Internecie, weryfikację kluczowych KPI’s , wyciąganie wniosków z dokonanych analiz oraz ich raportowanie. Będziesz również wskazywał jakie zmiany powinny zajść w serwisie od strony jego użyteczności, jak powinniśmy dostosowywać naszą ofertę asortymentową, aby jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby, które źródła ruchu są najbardziej efektywne.

Narzędzia na których będziesz pracował to m.in. Google Analytics 360, GTM, BigQuery, DC, nasze wewnętrzne narzędzie analityczne oraz narzędzie do testów A/B.

Jeżeli masz do zaoferowania:

 • doświadczenie w pracy jako analityk internetowy w e-commerce lub specjalista ds. SEM,
 • potrafisz analizować ruch w Internecie, w szczególności za pomocą Google Analytics,
 • znasz podstawowe zasady użyteczności serwisów internetowych,
 • umiesz logicznie myśleć, wyciągać wnioski i wyrażać myśli w mowie, piśmie i cyfrach, tworzyć wizualizacje danych,
 • dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel), SQL,
 • samodzielność, dobrą organizację czasu pracy i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
 • rzetelność, dokładność, umiejętność wyciągania wniosków oraz proponowania rozwiązań.

Dodatkowym atutem będzie:

 • znajomość JavaScript, GTM, inspektora przeglądarki i metodologii testów A/B,
 • wykształcenie wyższe (matematyka / statystyka, fizyka, astronomia, informatyka teoretyczna),
 • doświadczenie w pracy z serwisami e-commerce przy optymalizacji konwersji zakupowej.

Oferujemy:

 • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole,
 • udział w ciekawych projektach,
 • szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych i osobowych,
 • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking),
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez EURO-net Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko lub także rekrutacji przyszłych. 

Ponadto informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, a kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w wyżej wskazanym zakresie przez EURO-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka), która to Spółka jest administratorem tych danych. Informujemy również, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Państwa danych. Jeżeli nie wyrażają Państwo takiej zgody, prosimy, nie klikać tego przycisku.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.

Aplikuj