top
Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy liderem w kategorii piw premium i innowacji
  • Nie ustajemy w zwiększaniu atrakcyjności naszych produktów poprzez działania aktywacyjne i promocyjne
  • Z sukcesem łączymy tradycje piwowarskie z nowoczesną wiedzą techniczną.
  • Jesteśmy częścią globalnego świata Heinekena
Specjalista ds. Planowania Produkcji
Miejsce pracy: Elbląg

Twoje zadania:

  • Krótkoterminowe planowanie produkcji w oparciu o uzgodnione standardy produkcyjne i technologiczne
  • Aktualizacja parametrów w systemie planistycznym
  • Cykliczne monitorowanie i raportowanie zgodności wykonania planów produkcji
  • Tworzenie zamówień na wyznaczane materiały i surowce potrzebne do realizacji planów produkcji,
  • Monitorowanie zmian w opakowaniach i aktualizację receptur w systemie SAP wraz z parametrami MRP dla przydzielony materiałów,
  • Prowadzenie projektów poprawczych w celu utrzymania optymalnej wielkości zapasów surowców, opakowań oraz produkcji w toku,

Czego poszukujemy:

  • Znajomości procesów planistycznych w obszarze produkcji
  • Zaawansowanych umiejętności analitycznych
  • Zaawansowanych umiejętności obsługi pakietu MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze logistyki, zamówień, zakupów, planowania lub pokrewnych
  • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych, dobrej organizacji pracy i systematyczności.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Szkolenia dotyczące obsługi zaawansowanych programów do planowania i harmonogramowania produkcji
  • Współpracę i wymianę doświadczeń w ramach Grupy Żywiec
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji w ramach wewnętrznych programów rozwojowych
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom