top
Czy wiesz, że:
Czy wiesz że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra, EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Jesteśmy powiązani z Grupą Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Jesteśmy partnerem CIMA i ACCA?
Specjalista ds. Rozwoju Systemów Raportowania
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Rozwój systemu SAP BPC w zakresie planowania i konsolidacji
  • Administrowanie systemem planowania finansowego SAP BPC
  • Kreowanie rozwiązań planistycznych wykorzystujących SAP BPC oraz arkusze kalkulacyjne
  • Tworzenie interfejsów pomiędzy modelami SAP BPC oraz pomiędzy SAP BW a SAP BPC
  • Wsparcie użytkowników w bieżącej pracy z systemem SAP BPC
  • Utrzymywanie i rozwój site’ów sharepointowych dla Działu Kontrolingu
  • Optymalizacja procesów i możliwości skrócenia czasu ich trwania
  • Wsparcie BPO (Business Proces Owner) we wdrażaniu nowych rozwiązań i optymalizacji istniejących w zakresie procesów kontrolingowych i raportowania
  • Tworzenie i standaryzacja raportów zarządczych dla Zarządu Grupy, Rady Nadzorczej i Biznes Partnerów

Czego poszukujemy:

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w administrowaniu i rozwijaniu systemów finansowych
  • Znajomości SAP BPC for Netweaver od strony administrator biznesowego (kreowanie modeli, tworzenie i utrzymywanie skryptów) - mile widziane
  • Bardzo dobrej znajomości Excela i programowania w języku VBA
  • Znajomości narzędzi Power Query/Power Pivot/Power BI - mile widziane
  • Znajomości SAP BW (BEx Analyzer)
  • Znajomości SAP BW/IP (Integrated Planning), SAP HANA, programowanie w języku FOX będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości Microsoft Sharepoint (tworzenie list, bibliotek, workflow’ów)
  • Wiedzy na temat hurtowni danych
  • Wykształcenia wyższego preferowane kierunki studiów: ekonomiczne, techniczne, informatyczne
  • Znajomości języka angielskiego poziom B2
  • Wysoce rozwiniętych zdolności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • Samodzielności i efektywnego zarządzania czasem

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • System premiowy uzależniony od wyników indywidualnych i firmowych
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom