Stażysta - Program Coty Student Academy
COTY, WARSAW, POLAND

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Dołącz do Coty!

Naszą firmę tworzą ludzie, również ci na początku swojej drogi zawodowej. Dlatego też stworzyliśmy program stażowy Coty Student Academy. Poszukujemy osób nastawionych na wyzwania, cechujących się nietuzinkowym myśleniem oraz inicjatywą. Podczas płatnego 3- lub 6cio miesięcznego programu studenci będę mieli możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji oraz nauki pod skrzydłami najlepszych ekspertów branży beauty. Najlepsi natomiast otrzymają szansę na kontynuację współpracy z naszą firmą.

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeżeli:

  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat
  • Interesujesz się branżą beauty
  • Chcesz zdobywać doświadczenie pod okiem ekspertów
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Cechuje Cię wrodzona ciekawość oraz chęć poznawania nowych rzeczy
  • Chcesz uczestniczyć w ciekawych projektach
  • Jesteś proaktywny oraz odważny w działaniu
  • Posiadasz łatwość budowania dobrych relacji

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Płatny, 3-6 miesięczny staż z perspektywą zatrudnienia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szansę poznania branży kosmetycznej
  • Rozwój poprzez realizację samodzielnych projektów i szkolenia
  • Możliwość budowania kariery w różnych obszarach biznesowych (Marketing, Sprzedaż, Finanse, Supply Chain, IT oraz HR)
  • Opiekę dedykowanego mentora
  • Feedback i zaangażowanie firmy w proces Twojego rozwoju
  • Kulturę pracy opartą na wsparciu, współpracy oraz otwartości

O nas:

Coty is one of the world’s largest beauty companies with approximately $9 billion in pro forma revenue, 20,000 colleagues globally and products sold in over 150 countries. A disruptive challenger in the Beauty industry with a purpose to celebrate and liberate the diversity of its consumers’ beauty.

Coty’s strong entrepreneurial heritage has created an iconic portfolio of over 77 leading beauty brands. A sample of our portfolio includes makeup brands MaxFactor, Rimmel & Bourjois. Fragrance brands Gucci, Marc Jacobs & Calvin Klein. Hair and nail brands from Wella to OPI - and not forgetting the everyday must have of ghd.

We are a company in transformation, determined to transform our industry - which really needs it. We’re a global start-up with big ambitions. It’s an exciting time to be here with great
brands & great people.

Coty and its brands are committed to a range of social causes,
as well as seeking to minimize its impact on the environment.

Want to know more?

For additional information,
visit www.coty.com

At Coty, we embrace Diversity. We are

committed to equal employment opportunity

regardless of race, color, ancestry, religion,

gender, national origin, sexual orientation, age,

citizenship, marital status, disability