GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Dyspozytor Lokalny

Miejsce pracy: Ołtarzew (pow. warszawski zachodni)
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: DL/09/O

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- zapewnienie ciągłości świadczenia usług przez Przewoźników oraz ich optymalnego wykorzystania,
- koordynację pracy kierowców na podległym terenie,
- kontrolę realizacji zaplanowanych dostaw i odbiorów,
- dbanie o jakość i terminowość dostaw,
- przygotowanie raportów i analiz z zakresu prowadzonej działalności,
- udział w przygotowaniu rozwiązań transportowych oraz ich wdrażanie,
- zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz wysokiego poziomu oferowanych usług.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia na stanowisku związanym z planowaniem transportu i koordynacją kierowców (dyspozytor, koordynator transportu, spedytor),
- wykształcenia minimum średniego, preferowane wyższe (mile widziane o profilu logistycznym),
- dobrej znajomości pakietu MS Office,
- umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji,}
- wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
- bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
- prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

- samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z  wybranymi kandydatami.