InPost S.A.

Grupa Integer jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych w Polsce. Posiada liczącą 5000 urządzeń międzynarodową sieć Paczkomatów® w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Obecnie Grupa Integer jest częścią Advent International, jednego z największych funduszy inwestycyjnych w świecie.
Dzięki wsparciu inwestora oraz przy wykorzystywaniu przewag technologicznych i świetnej kadrze pracowników zamierza osiągnąć pozycję lidera na polskim, a znaczącego operatora na europejskim rynku logistyki dla e-commerce.

Tester Oprogramowania

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • Projektowanie i wykonywanie testów dla aplikacji backendowych opartych o web serwisy SOAP/REST,
  • Przygotowanie raportów z wykonywanych testów,
  • Rozwój testów automatycznych w oparciu o Java.

Wymagania

W pracy na stanowisku Testera przyda się:

  • Znajomość zagadnień testerskich na poziomie ISTQB Foundation level (projektowanie testów, raportowanie defektów i retesty),
  • Znajomość SOAP/REST,
  • Znajomość JIRA i Confluence,
  • Umiejętność raportowania defektów oraz przygotowywania raportów,
  • Doświadczenie w testach aplikacji backendowych,
  • Znajomość podstaw GIT i systemu Linux,
  • Znajomość podstaw Java,
  • Znajomość podstaw automatyzacji testów funkcjonalnych.

Mile widziane:

  • Znajomość dowolnego narzędzia do komunikacji REST (np. Postman),
  • Znajomość narzędzia SOAP UI,
  • Znajomość SQL, Docker i Kubernetes.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Udział w wieloetapowym procesie wytwarzania oprogramowania i produktów,
  • Pracę przy innowacyjnych projektach w skali globalnej,
  • Pracę w zespole korzystającym z praktyk AGILE,
  • Dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport,
  • Możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Pracę we wspierającym się zespole profesjonalistów,