RTV Euro AGD

POZNAJ NAS I ZACZNIJ SWOJĄ KARIERĘ W EURO!

Jesteśmy polską firmą, która od 25 lat działa na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. Docieramy do Klientów za pośrednictwem trzech kanałów sprzedaży: ogólnopolskiej sieci sklepów, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce www.euro.com.pl oraz przez Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska sieć transportu, Magazyn Centralny i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Pracują dla nas specjaliści różnych dziedzin, którzy tworzą i wdrażają projekty, mające wpływ na działanie całej Firmy.

To co dla nas ważne, to zaangażowanie, otwartość, chęć do pracy i gotowość na wyzwania.

Masz to w sobie? Dołącz do nas!

Nasze obecne wyzwanie, to:

Specjalista ds. Instalacji Elektrycznych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • prowadzenie procesów inwestycyjnych w zakresie instalacji elektrycznych w sklepach, biurach i magazynach firmy,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • bieżący nadzór nad funkcjonowaniem instalacji elektrycznych we wszystkich obiektach firmy,
  • koordynacja prac podwykonawców w zakresie wykonania instalacji i prowadzenie prac naprawczych.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - elektryczne,
  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu prac budowlanych w zakresie instalacji elektrycznych, mile widziane w branży retail
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość rynku produktów branżowych,
  • znajomość MS Office, Autocad, Dialux (lub innego programu do planowania oświetlenia),
  • prawo jazdy kat. B i gotowość to częstych podróży służbowych (cała Polska),
  • zorientowanie na wynik,
  • lojalność, rzetelność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • współfinansowanie benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),
  • samochód służbowy,
  • samodzielność i decyzyjność w powierzonych zadaniach,
  • szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez EURO-net Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko lub także rekrutacji przyszłych.

Ponadto informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, a kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w wyżej wskazanym zakresie przez EURO-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka), która to Spółka jest administratorem tych danych. Informujemy również, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Państwa danych. Jeżeli nie wyrażają Państwo takiej zgody, prosimy, nie klikać tego przycisku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.