Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyn Centralny i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
Analityk IT
Miejsce pracy: Warszawa
mazowieckie
Numer Referencyjny:

Osoba zatrudniona tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę możliwych rozwiązań w ramach przedstawionych zagadnień biznesowych. Poszukujemy osoby otwartej na dyskusję z biznesem, o silnych kompetencjach analitycznych, potrafiącej wskazywać możliwe scenariusze rozwiązań i konsekwencje ich realizacji.

Twoje zadania:

  • identyfikowanie krótko i długoterminowych potrzeb biznesowych,
  • prowadzenie analizy biznesowej dla złożonych lub innowacyjnych projektów,
  • opracowanie koncepcji rozwiązania dla zagadnień/potrzeb biznesowych,
  • opracowanie możliwych scenariuszy działania, wskazanie konsekwencji ich realizacji,
  • analiza danych i opracowanie rekomendacji dotyczącej koncepcji rozwiązania i uzasadnienia biznesowego,
  • prowadzenie warsztatów analitycznych i moderowanie dyskusji z biznesem dotyczących rozwiązania zadanych zagadnień/potrzeb.

Wymagania:

  • zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków oraz kreowania rozwiązań,
  • doświadczenie w analizie oraz wypracowywaniu koncepcji i scenariuszy realizacyjnych,
  • doświadczenie w opracowywaniu wymagań biznesowych oraz modelowaniu procesów biznesowych,
  • znajomość narzędzi CASE i notacji np. BPMN, UML,
  • umiejętność pracy zespołowej i wysokie umiejętności interpersonalne,
  • proaktywne podejście oraz samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość trendów rynkowych i technologicznych w branży retail,
  • znajomość procesów sprzedażowych oraz obsługi klienta w firmach handlowych.

Oferujemy:

  • pracę w znanej, stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej, w zespole odpowiedzialnym za planowanie rozwoju cyfrowego,
  • ciekawe wyzwania w pracy z różnorodnymi technologiami, w innowacyjnych projektach, w złożonej i wciąż rosnącej organizacji,
  • realny wpływ na kształtowanie rozwiązań biznesowych,
  • udział w budowie nowoczesnych aplikacji biznesowych,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez EURO-net Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko lub także rekrutacji przyszłych.

Ponadto informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, a kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w wyżej wskazanym zakresie przez EURO-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka), która to Spółka jest administratorem tych danych. Informujemy również, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Państwa danych. Jeżeli nie wyrażają Państwo takiej zgody, prosimy, nie klikać tego przycisku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.