Grupa TENSE Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa TENSE - jesteśmy Agencją Interaktywną, która jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej wg rankingu Deloitte 2016 i 2017 oraz Financial Times 2017. Zostaliśmy również wyróżnieni tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz marketingu internetowym. Inwestujemy w wiedzę i innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na otwartą komunikację, szacunek i zaufanie.

Specjalista ds. rozwoju Programu Partnerskiego

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

Co oferujemy?

  • stanowisko Specjalisty ds. rozwoju Programu Partnerskiego w firmie będącej m.in. Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości oraz jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej (wg rankingu Deloitte 2016 i 2017 i Financial Times 2017),
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • możliwości rozwoju własnych umiejętności i zdobywania nowego doświadczenia,
  • wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między 8:00 a 9:30,
  • benefity pracownicze (m.in. opieka medyczna Luxmed, Multisport wraz z możliwością odbywania treningów personalnych z profesjonalistą),
  • eventy integracyjne.

Wymagania

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za:

  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z Partnerami,
  • wyszukiwanie nowych źródeł pozyskania partnerów, otwieranie nowych ścieżek rozwoju dla firmy,
  • spotkania biznesowe z Partnerami,
  • negocjacje handlowe,
  • realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • bieżącą obsługę zapytań.

Oferujemy

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli charakteryzują Cię:

  • doświadczenie w obsłudze oraz sprzedaży (mile widziane w branży internetowej),
  • praktyczne umiejętności prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych,
  • sprawne poruszanie się w środowisku internetowym (wyszukiwanie informacji, social media),
  • umiejętność obsługi Pakietu Office,
  • ambicja i zaangażowanie,
  • inteligencja oraz zdolność analitycznego myślenia,
  • samodzielne działanie i dobra organizacja pracy własnej,
  • motywacja oraz szybkie przyswajanie wiedzy.

Administratorem danych jest Grupa TENSE sp. z o.o. sp. k., NIP: 7792401579, REGON: 301962750, KRS 0000400529, z siedzibą 60 – 361 Poznań, ul. Wolsztyńska 7/3, tel: 61 8667727, e-mail: biuro@grupatense.pl. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe są udostępnione podmiotom powiązanym osobowo z Administratorem. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W każdym momencie może Pan/Pani cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: biuro@grupatense.pl , co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody