GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Referent ds. Obsługi Aptek

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: ROA/09/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- rejestrowanie zleceń w systemie,
- realizację zamówień producenckich przesyłanych drogą elektroniczną w tym mailową,
- współpracę przy realizacji zamówień z wydzielonymi w strukturze działami,
- wsparcie specjalistów przy realizacji codziennych zadań.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- znajomości obsługi komputera, w tym podstawowej znajomości MS Excel,
- dokładności i rzetelności,
- umiejętności współpracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- elastyczne godziny pracy,
- wsparcie na początkowym etapie pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.