top
Czy wiesz, że:

Czy wiesz że:

  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce, należymy do Grupy Heineken i jesteśmy notowani na Giełdzie.
  • W 2017 roku sprzedaliśmy 11,2 mln hektolitrów piwa.
  • Jako dział Finansów oferujemy szerokie możliwości rozwoju, gdyż w ramach struktur posiadamy zarówno Kontroling, Podatki, Raportowanie, Kontrolę Kredytową, Skarbiec
  • Dział Finansów analizuje i rekomenduje najbardziej efektywne rozwiązania, których efekty widzimy w punktach sprzedaży
Specjalista ds. Rachunkowości Finansowej
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Współpraca z centrum usług wspólnych w procesie księgowego zamknięcia ksiąg rachunkowych spółek Grupy
  • Wsparcie procesu przygotowania sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby kierownika rachunkowości
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami i audytorami
  • Optymalizacja procesów księgowych, udział w projektach, usprawnianie procesów i procedur
  • Kontrola procesu rozliczeń między spółkami
  • Kontrola i zatwierdzanie dokumentów księgowych pod kątem zgodności z wymogami formalnymi, z procedurami wewnętrznymi, kontrola dekretacji
  • Przygotowywanie i naliczanie istotnych rezerw
  • Aktualizacja polityki rachunkowości, planu kont oraz procedur księgowych

Czego poszukujemy:

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w dziale finansowym na stanowisku związanym z rachunkowością lub ze sprawozdawczością finansową
  • Praktyka lub praca w audycie mile widziana
  • Wykształcenia ekonomicznego, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość
  • Praktycznej znajomości najczęściej stosowanych Międzynarodowych Standardów Rachunkowości
  • Dobrej znajomości Excela, Worda, Power Pointa
  • Znajomości funkcjonowania systemów finansowo - księgowych (znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym (min. B2)
  • Doświadczenia we wdrażaniu zmian w procesach i procedurach
  • Umiejętności analitycznych
  • Inicjatywy i orientacji na cele

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia i benefity pozapłacowe
  • Możliwość nauczenia się i wdrażania nowych standardów rachunkowości
  • Szansę do zdobycia nowego doświadczenia zawodowego i miłą atmosferę
  • Wdrażanie nowoczesnych metod pracy i rozwijanie działu księgowego
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom