top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce i trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Jesteśmy powiązani z Grupą Heineken?
  • Jesteśmy liderem w obszarze innowacji i w kategorii piw premium?
  • Browary Grupy Żywiec znajdują się w czołowce Browarów Heinekena pod względem zużycia mediów?
  • Browar w Leżajsku jest jednym z pięciu browarów Grupy Żywiec?
  • Browar w Leżajsku waży między innymi: Leżajsk, EB, Tatrę, Warkę, i Warkę Radler?
Specjalista ds. Mediów
Miejsce pracy: Leżajsk

Twoje zadania:

  • Eksploatacja maszyn i urządzeń energetycznych podległego działu, w którego skład wchodzą: maszynownia chłodnicza, sprężonego powietrza, system odzysku, magazynowania i dystrybucji CO2, system dystrybucji pary, węzły cieplne, systemy wentylacji mechanicznej, stacje uzdatniania wody, dystrybucja wody, system kanalizacji sanitarnej, system detekcji gazów.
  • Zapewnienie ciągłości pracy urządzeń i instalacji z uwzględnieniem aspektów ekonomicznych, BHP
  • Zachowanie parametrów jakościowych i ilościowych wytwarzanych mediów.
  • Utrzymanie, na określonym poziomie, stanu technicznego urządzeń instalacji technologicznych podległego obszaru
  • Rozliczanie zużycia nośników energetycznych i prowadzenie zespołów optymalizujących poziom zużycia mediów zgodnie ze standardami TPM
  • Nadzór nad powierzonymi projektami inwestycyjnymi dotyczącymi instalacji mediów energetycznych
  • Weryfikacja instrukcji eksploatacji zgodnie z zakładowymi standardami ISO i standardami Heinekena

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności np. Energetyka Cieplna, Chłodnictwo, Uzdatnianie Wody, Inżynieria Środowiska, Gospodarka paliwami i energią, Technologia chemiczna, Audyting Energetyczny itp.
  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego w pracy przy obsłudze urządzeń energetycznych
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • Uprawnienia energetyczne Grupy II E i D (mile widziane)
  • Nastawienia na jakość i ciągłe poszerzanie wiedzy
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, inicjatywa i samodzielność w działaniu

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy (premia miesięczna, roczna oraz świąteczna)
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i jasna ścieżka rozwoju w obszarze mediów
  • Możliwość uczestnictwa w audytach energetycznych w ramach Browarów Heinekena
  • Pracę w małym Browarze z dużymi możliwościami
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom