top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce i trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka, Tatra, EB,  Specjal, Królewskie, Leżajsk czy Dziki Sad?
  • Jesteśmy liderem w obszarze innowacji i w kategorii piw premium?
  • Jesteśmy powiązani z Grupą Heineken a nasze notowania możecie obserwować na giełdzie?
  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?
  • W 2017 roku sprzedaliśmy 11,2 mln hektolitrów piwa?
  • Browar w Warce ma jedną z największych w Europie kadzi filtracyjnych?
  • W Browarze w Warce pracuje pierwsza na świecie wdrożona filtracja membranowa piwa?
Elektronik w dziale Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Warka

Twoje zadania:

  • Zapewnienie ciągłości ruchu linii produkcyjnych
  • Planowanie i nadzorowanie gospodarki konserwacyjno-remontowej elementów elektrotechniki, pneumatyki i automatyki na obszarze linii rozlewniczych
  • Usuwanie awarii maszyn i sprzętu, analiza przyczyn powstania awarii
  • Kalibrowanie sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • Aktywny udział w remontach rocznych
  • Odpowiedzialność za dostępność części zamiennych na powierzonym obszarze
  • Uczestnictwo w działaniach zwiększających efektywność procesów

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu automatyka, mechatronika, elektronika, elektryka
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn, elektrotechniki,  automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie w Służbach Utrzymania Ruchu- mile widziana
  • Uprawnienia SEP, umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Znajomość systemów sterowania PLC - SIMATIC S7- mile widziana
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomości jęz. angielskiego - mile widziana
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię roczną uzależnioną od wyników
  • Dostęp do benefitów pracowniczych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna w Luxmed, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny
  • Możliwość rozwoju zawodowego w innych browarach należących do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.
  • Pracę w jednym z największych i najbardziej nowoczesnych browarów w Polsce
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom