Grupa TENSE Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa TENSE - jesteśmy Agencją Interaktywną, która jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2016 i 2017! Zostaliśmy również wyróżnieni tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz marketingu internetowym. Inwestujemy w wiedzę i innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na otwartą komunikację, szacunek i zaufanie.

Copywriter SEO z doświadczeniem (praca zdalna)

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

Jeśli jesteś:

Osobą ambitną i kreatywną, posiadasz doświadczenie w pisaniu tekstów optymalizacyjnych, umiesz wyszukiwać niezbędne do stworzenia ciekawego tekstu informacje, potrafisz nawet trudny temat przedstawić w przystępny dla czytelnika sposób, to zachęcamy Cię do dołączenia do nas. Zapraszamy do udziału w rekrutacji również osoby z zaświadczeniem o stopniu niepełnosprawności. Jest to praca zdalna.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • jesteś terminowy i z zaangażowaniem podchodzisz do powierzanych zadań,
  • znasz zasady SEO copywritingu, masz doświadczenie w tworzeniu treści przeznaczonych na strony internetowe, blogi i do mediów społecznościowych,
  • potrafisz niezależnie od tematu stworzyć przystępny i ciekawy tekst, który przyciągnie czytelników,
  • Internet jest dla Ciebie źródłem inspiracji i kopalnią informacji,
  • doskonale znasz zasady języka polskiego, a Twoje teksty pozbawione są błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i językowych.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • rozliczenie na podstawie umowy o dzieło lub B2B,
  • przejrzyste warunki przydzielania zleceń,
  • opiekę koordynatora na każdym etapie realizacji zlecenia,
  • możliwość rozwoju w marketingu internetowym oraz poszerzania warsztatu copywriterskiego.

Dołącz do nas już dziś!

Administratorem danych jest Grupa TENSE Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznań 60-361, Wolsztyńska 7/3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.