Komputronik Biznes oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw
i instytucji. Bazując na wyjątkowo szerokiej ofercie grupy Komputronik zapewniamy innowacyjne rozwiązania zwiększające efektywność, konkurencyjność oraz bezpieczeństwo. Jesteśmy otwartym, nastawionym na współpracę i różnorodność konsultantem i Integratorem ICT przejmującym inicjatywę i odpowiedzialność.
 
Komputronik Biznes to…
… najnowsza wiedza w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług
… najdynamiczniej rozwijająca się część grupy Komputronik
… ponad 200 doradców, inżynierów i serwisantów w 6 lokalizacjach w Polsce (Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk)
… wielkie możliwości dla Twojej Kariery!

 

Nie znalazłaś/eś aktualnej oferty dla siebie, a jesteś zainteresowana/y pracą w Komputronik Biznes?
Miejsce pracy: Poznań
Numer Referencyjny:

Zostaw nam Swoje CV

c

Skorzystaj z opcji

Aplikuj

Informujemy, że nie przyjmujemy dokumentów aplikacyjnych inną drogą (w wersji papierowej lub w formie załącznika do maila), niż poprzez kliknięcie w APLIKUJ.  Nadesłane do nas tą drogą aplikacje będą usuwane bez przeczytania.

Bardzo prosimy o nie zamieszczanie w dokumentach aplikacyjnych danych wrażliwych, których nie mamy prawa przetwarzać nawet za zgodą kandydata (tj. informacje o stanie zdrowia, o nałogach, o orientacji seksualnej) itp

Naciśnięcie przycisku „APLIKUJ” jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez spółkę Komputronik Biznes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 60-003, przy ulicy Wołczyńskiej 37.
  2. Kontakt z Administratorem Danych Osobowych odbywa się za pomocą adresu e-mail: iodo@komputronik-biznes.pl
  3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na aplikowane przez Ciebie stanowisko, na postawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy w związku z art. 88 RODO oraz wyrażonej przez Ciebie zgody, w zakresie danych wykraczających poza unormowanie art. 221 kodeksu pracy oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  4. Podanie danych jest niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji.
  5. Twoje dane będą przetwarzane przez okres 24 miesięcy.
  6. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, z którego zostały przesłane dokumenty rekrutacyjne, na adres: iodo@komputronik-biznes.pl
  7. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia.
  8. Przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa (dane adresowe organu: Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  9. Informujemy, że nie jesteś profilowany. Twoje dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.