GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Analiz i Wsparcia Strategii

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: AS/07/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • budowę i utrzymanie systemu pomiaru procesów biznesowych (wskaźniki efektywności i jakości, dashboard),
  • wsparcie procesu wyznaczania celów biznesowych MBO, monitoring i nadzór nad spójnością kaskady celów,
  • analizy strategiczne.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • 2 - letniego doświadczenia w zakresie analiz danych, wizualizacji i interpretacji wskaźników efektywności i jakości,
  • wykształcenia wyższego,
  • zdolności analitycznych,
  • samodzielności i kreatywności,
  • dokładności i systematyczności,
  • wysokiej orientacji na klienta,
  • bardzo dobrej znajomości Excel (SQL, R mile widziane).

Oferujemy

Oferujemy:

  • rozwój kompetencji w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem,
  • pracę w energicznym zespole, w strukturach centralnych Grupy Neuca odpowiedzialnych za przeprowadzanie zmian i wdrażanie narzędzi wspierających zarządzanie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.