GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. e-Commerce

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SC/07/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie kampanii e-marketingowych (kampanie reklamowe, mailingi, newslettery),
  • aktywności SEM oraz SEO, których celem jest sprzedaż oferty platformy e-commerce,
  • współpracę z category managementem w przygotowywaniu oferty promocyjnej oraz odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe,
  • badanie i analizę efektywności podejmowanych działań w sieci, rekomendowanie i wdrażanie zmian,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań i działań marketingowych w sieci oraz wdrażanie najlepszych praktyk,
  • rozwój narzędzi komunikacji sprzedażowej z użytkownikiem,
  • analizę działań konkurencji,
  • analizę trendów w marketingu e-commerce, implementacja najlepszych rozwiązań.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości MS Office,
  • znajomości Google Analytics (CMS, e-mail, Google Analytics)
  • znajomości j. angielskiego,
  • znajomości marketing automation,
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • terminowości i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • komunikatywności.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • doskonałą atmosferę pracy,
  • dużą samodzielność w działaniu oraz realny wpływ na kreowanie rozwiązań,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.