GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedyną w Polsce firmą medyczną rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Dzięki temu umożliwiamy pracownikom realizację ambicji pomagania ludziom oraz kreowania innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Zapewniamy najwyższy poziom logistyki produktów i usług ratujących życie i zdrowie. Naszym pracownikom tworzymy warunki sprzyjające przyjacielskiej atmosferze pracy. Dołącz do zespołów najnowocześniejszych centrów logistycznych polskiego rynku zdrowia.

Aktualnie do naszego zespołu, w ramach Grupy NEUCA, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Sekcji Automatyki Magazynowej

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: KSAM/06

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • organizację pracy sekcji automatyki magazynowej,
  • planowanie prac rozwojowych zespołu we współpracy z Kierownikiem Działu,
  • optymalizację pracy instalacji automatyki, oraz nadzór nad wdrażaniem usprawnień,
  • diagnozę i analizę problemów powstających na styku systemów automatyki magazynowej i WMS,
  • dbanie o odpowiedni zapas części zamiennych - przesunięcia z innych magazynów, raportowanie niedoborów, zamawianie,
  • aktualizację dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń technicznych,
  • współpracę z Kierownictwem Magazynu w zakresie realizacji wspólnych przedsięwzięć,
  • realizację strategii Grupy związanej z dbałością o klienta, właściwą jakość świadczonych usług.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego, kierunki takie jak automatyka, robotyka, mechatronika,
  • co najmniej dwuletniego doświadczenia na stanowisku o podobnej specyfice, a także doświadczenia w zarządzaniu zespołem – stanowisko liderskie,
  • praktycznej wiedzy specjalistycznej z zakresu elektryki, pneumatyki, mechaniki, napędu, a także z zakresu konstruowania zapytań SQL – mile widziane,
  • wiedzy z zakresu programowania sterowników PLC, budowy sieci przemysłowych,
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych,
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, a także umiejętności dążenia do realizacji postawionych zadań.

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość wpływu na organizację pracy nowoczesnego Centrum Dystrybucyjnego,
  • odpowiedzialną pracę w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.