GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Młodszy Administrator Infrastruktury IT

Miejsce pracy: Gądki (pow. poznański)
Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: MAI/08/G/W

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wsparcie użytkowników i nadzór nad systemami informatycznymi w obszarze stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych,
  • rozwiązywanie bieżących incydentów w obszarze stacji roboczych,
  • wdrażanie nowych rozwiązań i usprawnień,
  • zarządzanie zasobami IT i ich inwentaryzację,
  • tworzenie i weryfikowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wysokiej samodzielności,
  • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • dobrej znajomości systemów operacyjnych Microsoft Windows 7, 8, 10,
  • znajomości zagadnień z obszaru infrastruktury IT,
  • znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji,
  • znajomości z obszaru stacji roboczych, urządzeń peryferyjnych i zaplecza technicznego.

Mile widziane:

  • podstawowa wiedza z zakresu rozwiązań sieciowych,
  • wiedza z zakresu MS Active Directory,
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • udział w szkoleniach, podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.