Grupa TENSE Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa TENSE - jesteśmy Agencją Interaktywną, która jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2016 i 2017! Zostaliśmy również wyróżnieni tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron oraz marketingu internetowym. Inwestujemy w wiedzę i innowacyjne rozwiązania. Stawiamy na otwartą komunikację, szacunek i zaufanie.

Specjalista ds. sprzedaży usług marketingowych

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

Co oferujemy?

  • pracę w firmie będącej m.in. Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości oraz jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej (wg rankingu Deloitte 2016 oraz 2017),
  • motywacyjny system wynagradzania: podstawa + system prowizyjny,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),
  • samodzielność w działaniu,
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 8:00 a 9:30),
  • benefity pracownicze (m.in. opieka medyczna Luxmed, Multisport),
  • dostęp do biblioteczki firmowej,
  • eventy integracyjne,
  • przyjazną atmosferę wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją.

Wymagania

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za:

  • telefoniczne, aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • tworzenie baz danych potencjalnych Klientów,
  • realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • przygotowywanie i negocjowanie warunków umów,
  • budowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeżeli...

  • masz już za sobą pierwsze doświadczenie w sprzedaży,
  • potrafisz prowadzić negocjacje i rozmowy handlowe,
  • kreatywnie podchodzisz do rozwiązywania problemów,
  • potrafisz samodzielnie pracować i dobrze organizujesz swoją pracę,
  • chętnie się uczysz i jesteś zmotywowany do pracy.

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu marketingu internetowego,
  • zainteresowanie rynkiem SEO/SEM.

Administratorem danych jest Grupa TENSE sp. z o.o. sp. k., NIP: 7792401579, REGON: 301962750, KRS 0000400529, z siedzibą 60 – 361 Poznań, ul. Wolsztyńskiej 7/3, tel: 61 8667727, e-mail: biuro@grupatense.pl. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe są udostępnione podmiotom powiązanym osobowo z Administratorem. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W każdym momencie może Pan/Pani cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: biuro@grupatense.pl , co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.