top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce, należymy do Grupy Heineken i jesteśmy notowani na Giełdzie.
  • W 2017 roku sprzedaliśmy 11,2 mln hektolitrów piwa.
  • Jako dział Finansów oferujemy szerokie możliwości rozwoju, gdyż w ramach struktur posiadamy zarówno Kontroling, Podatki, Raportowanie, Kontrolę Kredytową, Skarbiec
  • Otrzymaliśmy uprawnienia Certyfikowanego Pracodawcy CIMA i ACCA
  • Dział Kontrolingu analizuje i rekomenduje najbardziej efektywne rozwiązania, których efekty widzimy w punktach sprzedaży
Specjalista ds. planowania i raportowania
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • utrzymanie i rozwój systemów planistycznych i raportowania finansowego niezbędnych do dostarczenia informacji zarządczej
  • administracja i rozwój systemu finansowego w zakresie modułu kontrolingowego
  • wsparcie BPO (Business Proces Owner) we wdrażaniu nowych rozwiązań i optymalizacji istniejących w zakresie procesów kontrolingowych i raportowania
  • opracowywanie narzędzi ułatwiających analizę finansową
  • tworzenie i standaryzacja raportów zarządczych dla Zarządu Grupy, Rady nadzorczej i biznes partnerów
  • zapewnienie spójności i przejrzystości danych podstawowych w raportowaniu finansowym i zarządczym
  • uczestnictwo w projektach mających na celu usprawnienie procesów i systemów finansowych
  • aktywny udział w procesie przygotowywania planu rocznego, estymacji kwartalnych
  • współpraca z działem kontrolingu komercyjnego, łańcucha dostaw, IT, centrum finansowo-księgowym Grupy

Czego poszukujemy:

  • chęć pracy na dużych bazach danych
  • biegłego posługiwania się pakietem Microsoft Office (w szczególności Excel, programowanie makr i programowania VBA
  • Bardzo dobra znajomość systemu ERP (SAP), wielowymiarowych i relacyjnych baz danych (SAP BW, SAP BPC, Access, SQL)
  • wyższe wykształcenie preferowane kierunki studiów: ekonomiczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego poziom B2
  • wysoce rozwiniętych zdolności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • samodzielność i efektywnego zarządzania czasem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • asertywność

Co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie w branży FMCG
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy
  • miłe i stabilne środowisko pracy
  • rozwój poprzez szkolenia oraz różnorodne środowisko biznesowe
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, emerytalny program pracowniczy)
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom