Wirtualna Polska Media S.A.

Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Scrum Master

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie m.in:

  • Prowadzenie projektów związanych z wytwarzaniem produktów (daily, sprint planning, retrospekcja)
  • Wsparcie zespołów w określaniu i realizacji zadań
  • Prowadzenie retrospekcji oraz dbanie o continuous improvement zespołów
  • Motywowanie zespołów oraz dbałość o efektywność ich pracy

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Praktyczna znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania (Scrum, Kanban, Frameworki skalujące)
  • Znajomość specyfiki aplikacji mobilnych i webowych oraz rozumienie procesu wytwarzania oprogramowania
  • Odpowiedzialność za rozwój zwinności organizacji i członków zespołów

Oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój aplikacji, które docierają do 6 milionów użytkowników (skala!)
  • Praca w przyjaznym, zwinnym środowisku A-Players, nastawionych na technical excellence (software crasftmanship)
  • Zatrudnienie w stabilnej organizacji, która trwale i nieustannie zmienia obraz polskiego rynku