top
Scrum Master
Miejsce pracy: Kraków / Nr ref.: GP/2018/17/AD

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i wiodącym dostawcą rozwiązań internetowych wspomagających firmy m.in. w rekrutacji i budowaniu wizerunku pracodawcy. Należą do nas serwisy pracuj.pl i rabota.ua, a także inne biznesy związane z nowoczesnymi technologiami oraz rozwiązaniami „software as a service” (SAAS), np. platformy eRecruiter czy emplo. Zatrudniamy obecnie ponad 570 osób w Polsce i jesteśmy wyjątkowym miejscem pracy – już 8 razy otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy.

W związku z ciągłym doskonaleniem sposobu w jaki pracujemy poszukujemy doświadczonego Scrum Mastera, który na pół roku dołączy do naszego zespołu w Krakowie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?  Wejdź na www.grupapracuj.pl.

Zakres obowiązków:

  • wspieranie organizacji w zwinnym dostarczaniu wartościowych produktów i wysokiej jakości technicznej
  • wspieranie zespołu w samoorganizacji, poprawie efektywności, komunikacji i ciągłym doskonaleniu
  • dbanie o przestrzeganie przez zespół przyjętych w organizacji zasad współpracy i praktyk budowania oprogramowania
  • pomoc w usuwaniu przeszkód i ochrona przed zewnętrznymi zakłóceniami
  • wspieranie Product Ownera w jego roli
  • promowanie dobrych praktyk Agile w organizacji

Wymagania:

  • min 3 lata doświadczenia na stanowisku Scrum Mastera
  • dobre zrozumienie roli Scrum Mastera w zwinnej organizacji, a przede wszystkim różnicy między Scrum Masterem a Project Managerem,
  • doświadczenie w budowaniu i wspieraniu samoorganizujących się zespołów,
  • doświadczenie w pracy na poziomie organizacji
  • umiejętność budowania relacji, zarządzania konfliktem, moderacji i facylitacji
  • mile widziany background techniczny,
  • mile widziany certyfikat PSM 2

Co możemy Ci zaoferować?

umowę
o pracę
budżet rozwojowy (szkolenia, konferencje)
dofinansowanie do
nauki j. angielskiego
i rosyjskiego
dostęp do firmowej biblioteki
możliwość
pracy zdalnej
(2x w miesiącu)
system kafeteryjny
(bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)
ubezpieczenie
na życie
prywatna
opieka medyczna
dobra lokalizacja
biura
praca od
poniedziałku
do piątku
ogólnofirmowe
i działowe wyjazdy integracyjne
owocowe
poniedziałki

Za co cenią nas pracownicy?

"Świetny zespół profesjonalistów
z odpowiednim nastawieniem
do życia i rozwoju swojej kariery."
"Atmosferę oraz duże możliwości rozwoju – poprzez warunki, jakie stwarza pracodawca."
"Firma jest liderem w swojej branży, zawsze stara się być o krok przed innymi."
"Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i technologiami
– ciągle sięgamy po nowe."
bottom1

Proces rekrutacyjny:

  • Etap 1. Spotkanie z HR + Scrum Master
  • Etap 2. Spotkanie z pozostałymi Scrum Masterami

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: rekrutacja@pracuj.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Pracuj przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj.

bottom2