top
Czy wiesz, że:

  • Dział Operacyjne Wsparcie Sprzedaży świadczy usługi dla ponad 600 użytkowników w Dziale Sprzedaży i funkcjach wspierających sprzedaż w całej Polsce
  • Prowadzimy projekty w dziale Sprzedaży oraz uczestniczymy w projektach sprzedażowych i cross-funkcyjnych
  • Wdrażamy innowacyjne rozwiązania z obszaru współpracy z klientem
  • Wdrażamy nowe technologie w dziale sprzedaży, by ułatwiać i usprawniać pracę w dziale
  • Nowe technologie, innowacje i transformacja cyfrowa są naszym hobby
Specjalista ds Wsparcia Procesów Sprzedażowych
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Analiza wymagań biznesowych i umiejętna ich implementacja w procesach i systemach
  • Realizacja zmian i rozwój systemu poprzez wdrażanie i sugerowanie nowych funkcjonalności w procesach/narzędziach dla sił sprzedaży i funkcji wspierających
  • Przygotowywanie dokumentacji dla nowych rozwiązań (RFC), realizacja zmian, testowanie, przygotowanie odpowiednich uprawnień, szkolenia, instrukcje, wdrożenie i uruchomienie
  • Bezpośrednie wsparcie użytkowników i utrzymanie procesów biznesowych w systemie (obsługa zgłoszeń, incydenty itp.)

Czego poszukujemy:

  • Dobrej znajomości procesów biznesowych i/lub funkcjonalności systemowych dedykowanych dla sił sprzedaży i funkcji wspierających
  • Poparta doświadczeniem znajomość systemów: aplikacje/systemy mobilne klasy SFA i/lub CRM (w tym SAP CRM, a także: SAP ERP, SAP BI)
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Kreatywności, zaangażowania, umiejętności wychodzenia z inicjatywą, umiejętność niestandardowego i innowacyjnego realizowania zadań
  • Efektywnej organizacji pracy, zdolności do samodzielnej realizacji zadań, umiejętności pracy pod presją czasu i wyniku
  • Mile widziana: znajomości języka angielskiego

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji itp)
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w dużej firmie o rozpoznawalnych markach
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom