top
Czy wiesz, że:

Browar Zamkowy Cieszyn Sp. z o.o. (należący do Grupy Żywiec):

  • Warzy piwo nieprzerwanie od 170-ciu lat
  • Jest jednym z najstarszych Browarów w Polsce
  • Nieustannie dbamy o tradycję warzelniczą: mamy najwyższą jakość składników, nasze piwa fermentują w otwartych kadziach i leżakują w poziomych tankach
  • Nasz Browar jest siedzibą Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych
  • Co roku odbywa się u nas największy konkurs piw domowych Grand Champion
  • W tym czasie stworzyliśmy kilkanaście piw w różnych stylach piwnych
Młodszy Operator w Dziale Produkcji
Miejsce pracy: Cieszyn

Twoje zadania:

  • Kontrola i nadzór procesów produkcyjnych
  • Dbanie o jakość produktu
  • Dbanie o czystość obszaru i urządzeń zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Obsługa maszyn i urządzeń na liniach rozlewniczych, warzelni, fermentacji oraz leżakowni
  • Przestrzeganie standardów BHP oraz HACCP

Czego poszukujemy:

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie pracy w zakładzie produkcyjnym (mile widziany przemysł spożywczy)
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • Kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w browarze z wieloletnimi tradycjami w warzeniu piwa
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (miesięczna i roczna)
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom