top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce, należymy do Grupy Heineken i jesteśmy notowani na GPW
  • W 2017 roku sprzedaliśmy 11,2 mln hl piwa oraz osiągnęliśmy skonsolidowany zysk operacyjny na poziomie  334 mln zł.
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra , EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • Nasze rozwiązania w obszarze HR są cenione zarówno w całym świecie Heinekena jak również w Polsce: jesteśmy laureatem licznych nagród i certyfikatów w obszarze HR
  • Zespół HR Grupy Żywiec tworzą pasjonaci i profesjonaliści, którzy na co dzień wspierają działania biznesowe firmy
Specjalista/Ekspert ds. Employer Brandingu i Rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Weryfikację oraz wdrażanie strategii EB Grupy Żywiec
  • Rekomendację działań i projektów z zakresu budowania wizerunku pracodawcy dla różnych obszarów biznesowych z wykorzystaniem nowoczesnych metod i narzędzi
  • Realizację projektów z zakresu Employer Branding obejmujących zarówno działania wewnątrz organizacji jak i działania zewnętrzne
  • Współpracę z dostawcami zewnętrznymi, organizacjami studenckimi i uczestnikami wydarzeń organizowanych przez Grupę Żywiec
  • Benchmark rynku, nowych pomysłów/rozwiązań/narzędzi; wymiana doświadczeń pomiędzy innymi krajami Heinekena
  • Realizację procesów rekrutacyjnych z różnych obszarów biznesowych

Czego poszukujemy:

  • Jesteś osobą kreatywną, komunikatywną i otwartą na nowe wyzwania
  • Chętnie angażujesz się w nowe zadania, wdrażasz nowe pomysły i rozwiązania
  • Interesujesz się nowoczesnymi technologiami i znasz świat social mediów od podszewki
  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w obszarze Employer Brandingu i rekrutacji;
  • Lubisz pracować z ciekawymi, pełnymi pomysłów ludźmi
  • Znasz angielski na poziomie bardzo dobrym i nie boisz się kontaktów międzynarodowych
  • Masz doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych na różnych poziomach stanowisk
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (Power point, Excel);

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pracę w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania
  • Realny wpływ na swoją pracę, tworzenie strategii i realizacji innowacyjnych projektów z obszaru EB
  • Możliwość udziału w różnych projektach z obszaru HR i nie tylko
  • Umowę o pracę i niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, dodatek do wakacji, pakiet sportowo-kulturalny, Fundusz Emerytalny, itp)
  • Świąteczny deputat piwny (2 razy w roku)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji nastawionej na doskonalenie procesów oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań biznesowych
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom