top
Czy wiesz, że:
  • Dział IT Grupy Żywiec świadczy usługi dla ponad 2.000 użytkowników na w browarach, HQ i siłach sprzedaży na terenie całej Polski
  • Technologia jest naszą pasją, dzięki której wspieramy realizację strategicznych celów Grupy Żywiec
  • Jesteśmy częścią globalnej funkcji IT całego Heinekena
  • Realizujemy rocznie około 20 projektów informatycznych
  • Nowe technologie, metody pracy agile, transformacje cyfrowe poszczególnych działów biznesowych Grupy Żywiec to wyzwania, które są dla nas priorytetem
Starszy Specjalista ds. Rozwoju Systemów IT - Dane i Systemy Raportowe / Data Engineer
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Koordynowanie prac rozwojowych rozwiązań Business Intelligence i Big Data
  • Współpracę z globalnymi partnerami Heinekena w obszarze rozwoju i utrzymania środowisk BI/BD
  • Analizę i optymalizację procesów przepływu i przetwarzania danych
  • Współpracę z zespołami analityków oraz data scientists we wszystkich fazach trwania projektów analitycznych i eksperymentów
  • Współpraca w obszarze definiowania i stałego wdrażania najlepszych praktyk data governance
  • Wspieranie działów analiz w realizacji procesu zmian w systemach BI/BD

Czego poszukujemy:

  • Bardzo dobra umiejętność tworzenia i optymalizacji zapytań SQL jak i NoSQL
  • Praktyczna wiedza z zakresu budowy, zarządzania i optymalizacji integracji danych (ETL / ELT)
  • Dobra znajomość platformy HDP
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami opartymi o AWS / Azure
  • Umiejętności praktyczne w obszarze SAP BW on HANA (BW/4HANA będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie wspierania oraz w pracy między-funkcyjnych zespołów w dynamicznym środowisku
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Umiejętności w sprawnym zarządzaniu dostawcami i koordynacji działań wykonywanych przez dostawców
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Praktyczna znajomość metodyki zwinnej
  • Znajomość narzędzi do wizualizacji danych (QLIK Sense, MS Power BI) będzie dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować:

  • Współpracę i wymianę doświadczeń w ramach globalnej funkcji IT Heinekena
  • Udział w najbardziej innowacyjnych, między-funkcyjnych projektach analitycznych oraz eksperymentach data science
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji funkcyjnych i przywódczych w ramach programów rozwojowych w GZ i Heineken
  • Korzystanie z interaktywnych, e-learningowych platform szkoleniowych w ramach Heineken Digital Academy
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom