top
Czy wiesz, że:
  • Dział IT Grupy Żywiec świadczy usługi dla ponad 2.000 użytkowników na w browarach, HQ i siłach sprzedaży na terenie całej Polski
  • Technologia jest naszą pasją, dzięki której wspieramy realizację strategicznych celów Grupy Żywiec
  • Jesteśmy częścią globalnej funkcji IT całego Heinekena
  • Realizujemy rocznie około 20 projektów informatycznych
  • Nowe technologie, metody pracy agile, transformacje cyfrowe poszczególnych działów biznesowych Grupy Żywiec to wyzwania, które są dla nas priorytetem
Specjalista ds. Rozwoju Systemów IT - Dane i Systemy Raportowe / Data Steward
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Definiowanie i stałe wdrażanie najlepszych praktyk data governance
  • Wdrażanie globalnych polityk i procedur zarządzania danymi podstawowymi
  • Nadzór nad cyklem życia danych w organizacji w każdym jego elemencie
  • Monitorowanie i zapewnienie jakości danych
  • Wsparcie zespołów projektowych w ramach data governance / data management, szczególnie w obszarze master data
  • Współpracę z zespołami analityków oraz data scientists we wszystkich fazach trwania projektów analitycznych i eksperymentów
  • Wspieranie działów analiz w realizacji procesu zmian w systemach BI/BD

Czego poszukujemy:

  • Znajomość systemów baz danych, ze wskazaniem na SAP HANA
  • Praktyczne doświadczenie w obszarze modelowania danych, zarówno w systemach klasycznych jak i Big Data
  • Doświadczenie wspierania oraz w pracy między-funkcyjnych zespołów w dynamicznym środowisku
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Praktyczna znajomość metodyki zwinnej
  • Znajomość architektury LSA++ jest dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować:

  • Współpracę i wymianę doświadczeń w ramach globalnej funkcji IT Heinekena
  • Udział w najbardziej innowacyjnych, między-funkcyjnych projektach analitycznych oraz eksperymentach data science
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji funkcyjnych i przywódczych w ramach programów rozwojowych w GZ i Heineken
  • Korzystanie z interaktywnych, e-learningowych platform szkoleniowych w ramach Heineken Digital Academy
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom