Grupa Progres

Aktualnie dla naszego Klienta – firmy z sektora usług geodezyjno – kartograficznych poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Geodeta

Miejsce pracy: Olsztyn
Region: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:

 • Wykonywanie prac kameralnych i polowych,
 • Sporządzanie dokumentacji geodezyjnej na podstawie pomiarów geodezyjnych,
 • Wykonywanie zamówień głownie z zakresu ewidencji gruntów i budynków,
 • Obsługiwanie narzędzi pomiarowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

 • Wykształcenie wyższe geodezyjne,
 • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
 • Minimum 2 lata doświadczenia przy modernizacji ewidencji gruntów,
 • Znajomości oprogramowania geodezyjnego EW MAPA, EWID, GEO INFO,
 • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
 • Wynagrodzenie (podstawa + premie),
 • Rozwój i kontynuację kariery zawodowej w branży geodezyjno - kartograficznej.

 

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ".

 

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209. 

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail:kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”