KIM JESTEŚMY?
POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ
Ailleron jest ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Tworzymy pionierskie produkty dla bankowości, finansów, telekomunikacji oraz hotelarstwa. Zatrudniamy ponad 400 inżynierów. Posiadamy oddziały i biura sprzedażowe w Europie, USA i Australii. Spółka powstała z połączenia Software Mind i Wind Mobile, notowana jest na GPW.
PHP Software Engineer
Miejsce pracy: Kraków
małopolskie
Numer Referencyjny:
Dołącz do zespołu, aby:

• Być częścią nowego zespołu 

• Rozwijać system i poszerzać go o nowe funkcjonalności (kombinacja 4-5-6
   aplikacji)

Wymagania:

• Co najmniej 4 lata doświadczenia z PHP

• Znajomość jQuery, PHP (5 i 7) , Laravel/Lumen, GIT, Atlassian Bamboo, 

•  Język angielski na poziomie bardzo dobrym

•  Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

•  Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

• Dokładność, systematyczność oraz umiejętność analitycznego myślenia

A dodatkowo posiadasz:

• Znajomość Laravel i CodeIgniter

...to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Klient jest startupem z Australii, który stworzył portal dla firm związanych z budownictwem do wyszukiwania ofert potencjalnych podwykonawców oraz narzędzie do zarządzania dostawcami/partnerami w biznesie.

Firma jest w gronie 200 najszybciej rozwiających się firm w Australii, bardzo dba o jakość pracy oraz o swoich pracowników.

Backend aplikacji tworzony jest w PHP z użyciem frameworka Laravel, frontend zaś w React i Redux.

Software Stack

Legacy codebase: CodeIgniter, JQuery

New codebase: Laravel, React i Redux

Narzędzia: phinx, Git, Docker, Atlassian Bamboo, SonarLint, New Relic, PhpStorm, MySQL Workbench

Środowisko: Amazon Web Services, MySQL/Aurora 

Oferujemy atrakcyjny pakiet relokacyjny

Aplikuj
Oświadczam, że udzielam Ailleron S.A. z siedzibą w Krakowie, KRS: 0000385276 (dalej: „Ailleron”), zgody na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu aplikacyjnym w celach udziału w procesie rekrutacyjnym. Dane przetwarzane będą do dnia odwołania zgody. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne dla celów rekrutacji. Osobie podającej odnośne dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, do uzyskania ich kopii, do ich poprawiania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania oraz do cofnięcia zgody. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez wysyłając wiadomość na adres: careers@ailleron.com

Oświadczam, że udzielam Ailleron S.A. z siedzibą w Krakowie, KRS: 0000385276 (dalej: „Ailleron”), zgody na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu aplikacyjnych w celach udziału w procesie rekrutacyjnym. Dane przetwarzane będą do dnia odwołania zgody. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędna dla celów rekrutacji. Osobie podającej odnośne dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, do uzyskania ich kopii, do ich poprawiania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania oraz do cofnięcia zgody. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez wysyłając wiadomość na adres:  careers@ailleron.com


CO OFERUJEMY?
POZA CIEKAWYMI PROJEKTAMI?
Sun

NASZE ROZWIĄZANIA DEDYKUJEMY
MILIONOM UŻYTKOWNIKÓW
RÓWNIEŻ TOBIE!