top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy liderem w segmencie piw premium oraz piw niskoalkoholowych
  • Jesteśmy powiązani z Grupą HEINEKEN, najbardziej międzynarodową firmą piwowarską na świecie
  • Wspieramy najpopularniejsze wydarzenia muzyczne takie jak: Męskie Granie czy Open`er Festival a także wydarzenia sportowe (UEFA Champions League oraz Europa League)
  • W 2017 roku sprzedaliśmy 11,2 mln hl piw oraz osiągnęliśmy skonsolidowany zysk operacyjny na poziomie 334 mln zł
  • W okresie wysokiego sezonu realizujemy ponad 500 wysyłek dziennie
  • Nasze dostawy dostarczamy do ponad 700 punktów odbioru Klientów
Specjalista ds. Analiz i Rozwoju Procesu Logistyki i Obsługi Klienta (OtC)
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Analiza procesu, poszukiwanie usprawnień i ich wdrażanie w procesie „od zamówienia do zapłaty” (Order to Cash)
  • Analiza danych i zmiennych specyficznych wpływających na efektywność procesów
  • Pozyskiwanie informacji biznesowych i systemowych od działów np. Transportu, Obsługi Klienta, Logistyki Operacyjnej, Reklamacji itp. celem uproszczenia procesu, skrócenia czasu, zapewnienia rozwiązań systemowo-raportowych
  • Budowa i utrzymanie raportów zarządczych i operacyjnych z zakresu „od zamówienia do zapłaty” (Order to Cash), zapewnienie poprawności danych, optymalizacje struktury raportów
  • Uczestniczenie w projektach wdrażania i rozwoju nowych narzędzi systemowych

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenia wyższego, o profilu biznesowym lub logistycznym
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz myślenia logicznego i procesowego
  • Doświadczenia zawodowego w działach logistyki, obsługi klienta, wsparcia sprzedaży, analiz, itp.
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel oraz mile widziane MS Access oraz języki SQL, VBA
  • Mile widziana znajomość platform BI (Qlik, Tableau, Microstrategy)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • Samodzielności

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie kwartalne, uzależnione od poziomu realizacji celów
  • Premię świąteczną (2 razy w roku)
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, stypendia naukowe oraz upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Świąteczny deputat piwny (2 razy w roku)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji nastawionej na doskonalenie procesów oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań biznesowych
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom