top
Czy wiesz, że:

  • Dział IT Grupy Żywiec świadczy usługi dla ponad 2.000 użytkowników na w browarach, HQ i siłach sprzedaży na terenie całej Polski
  • Technologia jest naszą pasją, dzięki której wspieramy realizację strategicznych celów Grupy Żywiec
  • Jesteśmy częścią globalnej funkcji IT całego Heinekena
  • Realizujemy rocznie około 20 projektów informatycznych
  • Nowe technologie, metody pracy agile, transformacje cyfrowe poszczególnych działów biznesowych Grupy Żywiec to wyzwania, które są dla nas priorytetem

Specjalista ds. Usług IT
Miejsce pracy: Żywiec

Twoje zadania:

  • koordynowanie usługi Service Desk świadczonej dla wszystkich użytkowników systemów informatycznych w Grupie Żywiec
  • współpracę z globalnym partnerem Heinekena w obszarze usługi Service Desk
  • nieustanne doskonalenie i zwiększanie efektywności pierwszej linii wsparcia
  • współpracę z koordynatorami usług lokalnych i globalnych w zakresie wsparcia użytkowników
  • koordynację i realizację procesu przekazania usług informatycznych do wsparcia operacyjnego
  • budowanie i dostosowanie modelu wsparcia użytkowników biznesowych oraz przepływu zgłoszeń IT na każdym etapie cyklu życia usługi

Czego poszukujemy:

  • doświadczenie na stanowisku specjalisty lub koordynatora IT w roli wsparcia użytkowników aplikacji biznesowych, orientacja na klienta
  • znajomość systemów/aplikacji biznesowych klasy ERP (preferowany SAP) oraz biznesowych aplikacji mobilnych typu SFA.
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • orientacja na klienta oraz doświadczenia użytkownika (UserExperience)
  • umiejętność szybkiej oceny ryzyka i diagnozowania sytuacji awaryjnych oraz samodzielne podejmowanie działań
  • bardzo dobra organizacja pracy i metodyczne podejście do modelowania wsparcia użytkowników usług IT
  • umiejętność pracy w zespole, radzenia sobie z pracą pod presją czasu i w stresie.
  • umiejętności w sprawnym zarządzaniu dostawcami i koordynacji działań wykonywanych przez dostawców
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w mowie i piśmie
  • znajomość podstaw zarządzania usługami IT poświadczona certyfikatem ITIL Fundation

Co możemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę i niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, dodatek do wakacji, pakiet sportowo-kulturalny, Fundusz Emerytalny itp)
  • współpracę i wymianę doświadczeń w ramach globalnej funkcji IT Heinekena
  • rozwój umiejętności komunikacyjnych i językowych poprzez udział w globalnych inicjatywach o zasięgu międzynarodowym.
  • pracę w ciekawych, kros-funkcyjnych projektach biznesowo-informatycznych
  • stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji funkcyjnych i przywódczych w ramach programów rozwojowych w GŻ i Heineken
  • korzystanie z interaktywnych, e-learningowych platform szkoleniowych w ramach Heineken Digital Academy
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom