top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce, należymy do Grupy Heineken i jesteśmy notowani na Giełdzie.
  • W 2017 roku sprzedaliśmy 11,2 mln hl piwa oraz osiągnęliśmy skonsolidowany zysk operacyjny na poziomie  334 mln zł.
  • Jesteśmy producentem takich marek jak: Żywiec, Heinkenen, Desperados, Warka, Tatra, EB, Specjal, Leżajsk.

W związku ze zmianami personalnymi w zespole Marki Desperados w ramach rekrutacji wewnętrznej i zewnętrznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Brand Manager - marka Desperados
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • planowanie i egzekucja strategii marketingowej marki Desperados (długo i krótko-terminowej)
  • realizacja aktywności marketingowych (ATL, BTL, Digital, PR, Eventy, Ambient) zgodnie z planem marketingowym marki
  • współpraca z działami: trade marketingu, sprzedaży, logistyka, technologia
  • prowadzenie projektów cross-funkcyjnych
  • współpraca z dostawcami usług marketingowych (agencje kreatywna, dom mediowy, agencje interaktywne itp.)
  • zarządzanie budżetem marki w ramach prowadzonych projektów
  • analizę rynku, konkurencji, trendów, wskaźników sprzedażowych i marketingowych w ramach dostępnych narzędzi

Czego poszukujemy:

  • minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w marketingu, w tym doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu aktywacji marketingowych
  • wykształcenia wyższego na kierunku marketingowym lub biznesowym
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz planowania i organizacji pracy
  • doświadczenia w realizacji komunikacji konsumenckiej w ramach szeroko rozumianego digitalu (w tym social mediach: Facebook, Instagram, Snapchat itp.)
  • umiejętności efektywnej komunikacji oraz pracy w zespole
  • osób poszukujących innowacyjnych rozwiązań w ramach marketingu-mix
  • odpowiedzialność, otwartości i sumienności

Co możemy Ci zaoferować:

  • pracę w zgranym i międzynarodowym zespole
  • praca z marką międzynarodową, ale rozwijającą komunikacje lokalnie
  • praca na samodzielnym stanowisku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • rozwój poprzez szkolenia i programy rozwojowe oraz aktywny udział w strategicznych projektach biznesowych
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom