Wirtualna Polska Media S.A.

Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Product Owner

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za tworzenie koncepcji produktów usługowych oraz długoterminową wizję ich rozwoju w ścisłej współpracy z zespołem developerskim oraz zespołami sprzedażowymi.

Opis stanowiska:

  • opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju produktów (e-commerce, usługi)
  • bieżące zarządzanie produktem i maksymalizacja jego wartości dla firmy
  • odpowiedzialność za wynik sprzedażowy realizowanych projektów
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i procesowych
  • pozyskiwanie nowych klientów do współpracy, utrzymanie i rozwój relacji z klientami
  • monitoring i raportowanie efektów wdrożeń produktowych
  • wsparcie komunikacji i promocji produktu

Wymagania

Wymagania:

  • doskonała znajomość branży e-commerce
  • doświadczenie w prowadzeniu złożonych projektów internetowych, od koncepcji do wdrożenia
  • umiejętność zbierania wymagań i zrozumienia potrzeb użytkowników
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, wnioskowania i syntezy
  • umiejętność priorytetyzacji zadań oraz szybkość podejmowania decyzji
  • asertywność, umiejętność przekonywania do swoich pomysłów i samodzielność w realizacji zadań
  • nastawienie na realizację celów biznesowych i wysoka determinacja w działaniu
  • doświadczenie w budowaniu efektywnych zespołów
  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

Oferujemy:

  • realny wpływ na rozwój biznesu, poprzez realizacje projektów, które docierają do milionów użytkowników
  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które wyznaczają trendy w branży

Oferujemy

Dlaczego warto pracować w naszym zespole?

Tworzymy społeczność ponad 200 specjalistów IT, którzy rozwijają produkty Wirtualnej Polski. Są to serwisy i usługi, z których codziennie korzystają miliony Polaków. Duży ruch, małe latency i wielka skala - to nasza unikalna domena. Nasza praca polega na tworzeniu nowych usług, innowacyjnych na skalę kraju, zarówno pod względem produktowym, jak i technicznym. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami - od fazy projektowania, przez implementację, po procesy wdrażania i automatyzacji. W najbliższym czasie nie planujemy zwalniać tempa, a to oznacza dużo nowych technologii i nowych kompetencji. Jeżeli chcesz się rozwijać i nie boisz się wyzwań, nie mogłeś trafić lepiej.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wirtualna Polska Media S.A zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.