top
Czy wiesz, że:
  • Browary Grupy Żywiec regularnie otrzymują nagrody „Doskonałość TPM” – Japońskiego Instytutu za najbardziej efektywne rozwiązania produkcyjne i zajmują czołowe miejsca w rankingach browarów Grupy Heineken.
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce. Mamy 5 browarów w takich lokalizacjach jak: Żywiec, Warka, Elbląg, Leżajsk i Cieszyn. Zatrudniamy w nich blisko 1 000 pracowników.
  • Browar w Elblągu produkuje takie piwa jak: Specjal, Specjal Mocny,  EB, Warka, Warka Radler, Warka Strong, Tatra, Kaper
  •  Dysponujemy nowoczesną linią produkcyjną, która jest jedną z największych linii rozlewniczych w Polsce. Nasza linia produkuje 90 000 butelek piwa na godzinę
  • W wysokim sezonie obsługujemy nawet 140 TIR-ów na dobę
Operator Wózka Widłowego - praca na czas określony (6 miesięcy)
Miejsce pracy: Elbląg

Twoje zadania:

  • Prace związane z przyjęciem, przechowywaniem, transportem i wydawaniem opakowań, wyrobów gotowych i innych dóbr magazynowych
  • Obsługa wózka widłowego zgodnie z zasadami BHP
  • Dbanie o powierzony sprzęt
  • Wypełnianie rejestrów/raportów obowiązujące na danym obszarze
  • Przygotowywanie magazynu i dóbr magazynowych do cyklicznych inwentaryzacji

Czego poszukujemy:

  • Uprawnień na wózek widłowy
  • Uprawnienia do wymiany butli gazowej ( E III )
  • Min. pół roku doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
  • Dobrej organizacji pracy, zaangażowania, sumienności, umiejętności pracy w zespole

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (6 miesięcy) – dla najlepszych pracowników istnieje możliwość zatrudnienia na stałe,  a dla wszystkich pracowników Grupa Żywiec udzieli referencji
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia miesięczna uzależniona od wyników pracy
  • Dostęp do opieki medycznej (Pakiet medyczny w firmie Luxmed na preferencyjnych warunkach)
  • Szkolenia z metodologii lean (TPM)
  • Poznanie zasad funkcjonowanie Zintegrowanych Systemów Zarządzania ( ISO ) oraz japońskiej metodologii TPM
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom