Novotel Warszawa Centrum

Zmywający/a

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: Z/0518/NWC

Opis stanowiska

 OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • szeroki pakiet socjalny w tym opiekę medyczną
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w strukturach sieci Accor

Wymagania

WYMAGANIA

  • znajomość sprzętu kuchennego
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • praca zmianowa
  • zaangażowanie i sumienność
  • dbałość o szczegóły i higienę pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktualna książeczka sanitarna

Oferujemy

MISJA

Zmywający/ca będzie odpowiedzialny/a za zapewnienie czystości naczyń oraz zastawy stołowej i pomieszczeń kuchennych, zapewnienie właściwego funkcjonowania sprzętu kuchennego oraz przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny a w szczególności standardów HACCP.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Orbis S.A., spółki zależne oraz spółki powiązane kapitałowo z Orbis S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Brackiej 16 (zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. W przypadku braku zgody, prosimy nie klikać tego przycisku.