top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy w branży piwnej liderem marek piw premium
  • Wspieramy najpopularniejsze wydarzenia muzyczne takie jak: Męskie Granie czy Open`er Festival
  • Wspieramy piłkę nożną – Królewskie od 10 lat jest sponsorem Klubu Legia Warszawa, Heineken wspiera UEFA Champions League a Warka jest sponsorem Europa League
  • W 2017 roku sprzedaliśmy 11,2 mln hl piwa
Kierownik Obszaru Sprzedaży
Miejsce pracy: Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka

Twoje zadania:

  • Zarządzanie 8-osobowym zespołem Przedstawicieli Handlowych w kanale tradycyjnym i nowoczesnym
  • Odpowiedzialność za podległy obszar, realizacja wyników sprzedażowych, jakościowe i budowanie dystrybucyjne oraz egzekucję strategii firmy na podległym terenie
  • Codzienna praca z podległym zespołem w rynku (szkolenie, motywowanie, coaching, wyznaczanie celów, kontrola ich realizacji, zarządzanie zmianą)
  • Współpraca z kluczowymi klientami – sieci regionalne, hurtownie
  • Znajomość i analiza rynku pod kątem: działań konkurencji, trendów konsumenckich, potrzeb klientów
  • Wdrażanie, kontrola realizacji i rozliczanie akcji promocyjnych, sprzedażowych itp.

Czego poszukujemy:

  • Kilkuletniego, popartego sukcesami doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem i odpowiedzialnością za sprzedaż w regionie - mile widziane w branży FMCG
  • Bardzo dobrej zdolności planowania i organizowania czasu pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętności budowania efektywnego i zmotywowanego zespołu
  • Bardzo dobrych umiejętności analitycznych i negocjacyjnych
  • Zorientowania na wynik i klienta
  • Nastawienia na rozwój i doskonalenie umiejętności własnych jak i zespołu
  • Sumienności, zaangażowania, umiejętności motywowania zespołu
  • Elastyczność i otwartości na zmiany
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Angielski na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
  • Dajemy niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)
  • Oferujemy pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Rozwijamy poprzez szkolenia i programy rozwojowe np. Akademia Sprzedaży Konsultacyjnej, Program Rozwoju Liderów
  • Oferujemy atrakcyjne nagrody (które sam wybierasz) w Programie Motywacyjnym „drużyna  Ż"
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom