Product Owner w zespole bezpieczeństwa IT

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie
Numer referencyjny: PKA/047/0318

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • Pełnienie roli Product Ownera zespołu scrumowego rozwijającego produkty z zakresu bezpieczeństwa informatycznego.
  • Planowanie i koordynowanie prac deweloperskich w kanałach elektronicznych banku.
  • Projektowanie architektury bezpieczeństwa IT banku i jego cyfrowych procesów.
  • Formułowanie wymogów bezpieczeństwa informatycznego dla innowacyjnych projektów w kanałach elektronicznych banku.
  • Wspieranie projektów ogólnobankowych – reprezentowanie stanowiska Departamentu Bezpieczeństwa na forum banku (występowanie w roli SPoC – Single Point of Contact z ramienia Departamentu Bezpieczeństwa).
  • Planowanie i uzgadnianie zmian w systemach IT i procesach cyfrowych, wynikających z europejskich i krajowych regulacji prawnych i regulacji wewnętrznych banku, a dotyczących bezpieczeństwa informatycznego.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Min. 2 lata w zakresie bezpieczeństwa informatycznego -lub- Min. 3 lata w zakresie informatyki – administracja systemami IT, projektowanie architektury IT oraz project management w zakresie IT
  • Znajomość zagadnień z zakresu: Project Management, bezpieczeństwa IT, analiz ryzyka w systemach informatycznych, projektowania architektury IT
  • Znajomość programów Atlassian: Jira + Confluence (obowiązkowo), MS Windows 7/10, Pakiet biurowy MS Office 2013
  • Znajomość języka Angielskiego na poziomie B1
  • Zdolność pracy wielowątkowej, dot. jednocześnie zagadnień strategicznych i operacyjnych.
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność.
  • Umiejętność formułowania tez i analitycznego myślenia na styku z zespołami IT i biznesowymi.

Mile widziane:

  • Znajomość regulacji sektorowych, m.in.: ustawy Prawo Bankowe, RODO, PSD2
  • Certified Scrum Product Owner
  • PRINCE2
  • PMP

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w wysoce atrakcyjnym obszarze technologicznym
  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl