RTV Euro AGD

Specjalista ds. e-Merchandisingu

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy z pasją prowadzą jeden z największych sklepów internetowych w Polsce – euro.com.pl. E-commerce jest naszą pasją i choć mamy silną pozycję na rynku, zdajemy sobie sprawę jak dynamicznie rozwija się nasza branża i konkurencja.

Jeśli jesteś kreatywny, masz otwarty umysł i potrafisz myśleć z perspektywy klienta, koniecznie dołącz do naszego zespołu! Obejmij kategorię produktów AGD i małego AGD, dbając o ich prezentację w naszym sklepie internetowym!

Twoje zadania:

  • planowanie publikacji treści produktowych oraz ich form na stronie sklepu internetowego euro.com.pl wraz z dostarczaniem planów realizacji, dbałość o merytoryczną i estetyczną jakość dostarczanych do publikacji materiałów,
  • zarządzanie sekcją filtrów, słownikami, układem cech produktów na stronie sklepu internetowego,
  • analizowanie zachowań klientów oraz efektów podejmowanych działań z wykorzystaniem Google Analytics,
  • rekomendacja działań w oparciu o weryfikację i analizę trendów rynkowych,
  • dostarczanie informacji o prowadzonych działaniach do poszczególnych działów firmy,
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi.

Wymagania

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie związane z marketingiem internetowym lub content marketingiem,
  • łatwość planowania i podawania treści uwzględniając potrzeby klienta,
  • głowa pełna pomysłów i sposobów na ich realizację,
  • zmysł estetyczny,
  • umiejętność prezentowania własnych opinii i rekomendacji, opartych na merytorycznych argumentach,
  • duża samodzielność w działaniu i oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy,
  • znajomość podstaw HTML’a,
  • praktyczna znajomość Google Analytics,
  • zainteresowanie obszarem e-commerce.

Oferujemy

Możemy Ci zaoferować:
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • możliwość kreowania wizerunku jednego z największych sklepów internetowych w Polsce.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez EURO-net Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.