Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.
  • Jesteśmy liderem w kategorii piw premium i innowacji oraz sponsorem najlepszych wydarzeń muzycznych: Opener, Męskie Granie, EB Hel Spot czy Party Challange by Desperados.
  • Jesteśmy częścią Grupy Heineken, najbardziej międzynarodowej firmy piwowarskiej
  • Tworzymy kultowe reklamy, a nasze browary należą do najoszczędniejszych w całej Grupie Heineken
Praktyki Letnie w Dziale Administracji - Warzelnia Talentów
Miejsce pracy: Cieszyn

Co oferujemy?

  • płatne, 3-miesięczne praktyki od lipca
  • wdrożenie i integrację z innymi praktykantami
  • poznanie tajników warzenia piwa podczas wizyty w Browarze
  • możliwość dalszej współpracy (połowa Praktykantów z ostatniej edycji otrzymała stałe role)

Poszukujemy:

  • studenta II-III roku kierunku o profilu ekonomicznym, finansowym, administracji,
  • pierwszego doświadczenia w postaci praktyk lub aktywności w organizacjach studenckich,
  • osoby lubiącej nowe wyzwania, która szybko się uczy
  • inicjatywy, otwartości oraz umiejętności współpracy

Opis projektów, za które będziesz odpowiedzialny/a:

  • wsparcie w koordynacji obiegu dokumentów i prowadzenie książki korespondencji.
  • rozliczanie i analizy wyników sprzedaży detalicznej,
  • poznanie możliwości i obsługa systemów Sap oraz Gastro
  • wsparcie w bieżących zadaniach sekretariatu

Dołącz do naszej ekipy!

bottom