GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedyną w Polsce firmą medyczną rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Dzięki temu umożliwiamy pracownikom realizację ambicji pomagania ludziom oraz kreowania innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Regionalny

Miejsce pracy: Piła
Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: KWA/03

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- kompleksowe doradztwo i obsługę aptek,
- wsparcie klientów w zakresie realizacji ustaleń wynikających ze współpracy,
- doradztwo dotyczące optymalizacji rozwiązań handlowych i marketingowych,
- realizację celów sprzedażowych i odsprzedażowych,
- prowadzenie szkoleń dla personelu apteki.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- bardzo wysoko rozwiniętych umiejętności menedżerskich, a zwłaszcza umiejętność stosowania coachingowego stylu zarządzania,
- zdolności przywódczych, wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
- determinacji, samodzielności i skuteczności w działaniu,
- doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym (punkty detaliczne),
- motywowania, inspirowania i budowania zaangażowania,
- umiejętności nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
- wysokiej orientacji na realizację celów,
- umiejętności sprzedażowych, priorytetyzacji zadań oraz  prowadzenia skutecznych negocjacji,
- prawa jazdy kat. B i gotowości do pracy w terenie.

Oferujemy

Oferujemy:
- odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę,
- szkolenia rozwijające kwalifikacje zawodowe,
- pakiet benefitów pozapłacowych,
- narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop oraz tablet).

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.