GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedyną w Polsce firmą medyczną rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Dzięki temu umożliwiamy pracownikom realizację ambicji pomagania ludziom oraz kreowania innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Telefonicznej Sprzedaży- Lecznictwo Otwarte

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SOPM/04/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- telefoniczną i mailową obsługę Placówek Medycznych,
- udzielanie informacji na temat oferty sprzedażowej,
- przyjmowanie zamówień,
- aktywną sprzedaż promocji,
- bieżącą współpracę z Opiekunami Klienta,
- realizację celów sprzedażowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w zakresie obsługi klienta lub sprzedaży telefonicznej,
- komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej,
- sumienności oraz dokładności,
- umiejętności współpracy,
- determinacji w osiąganiu założonych celów.

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę  w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wynagrodzenie stałe oraz system premii regulaminowych,
- szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, używając przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.