GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedyną w Polsce firmą medyczną rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Dzięki temu umożliwiamy pracownikom realizację ambicji pomagania ludziom oraz kreowania innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Przetargów - Lecznictwo Zamknięte

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie
Numer referencyjny: SP/04/K

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- monitorowanie rynku zamówień publicznych,
- analizę dokumentacji przetargowej w zamówieniach publicznych (SIWZ, załączniki formalne do SIWZ, wzór umowy),
- przygotowanie, nadzór i archiwizację dokumentacji przetargowej,
- prowadzenie korespondencji dotyczącej przetargów publicznych,
- monitorowanie złożonych ofert i odpowiedzialność za terminowe składanie ofert,
- ścisłą współpracę z przedstawicielami regionalnymi oraz dystrybutorami,
- analizowanie rynku i konkurencji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego,
- min. dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
- doświadczenia w branży farmaceutycznej,
- znajomości ustawy Prawo Zamówień Publicznych i aktów wykonawczych,
- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
- znajomości obsługi programu SAP (mile widziane),
- dokładności,
- umiejętności organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów,
- umiejętności pracy pod presją czasu,
- komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę w nowoczesnej i dynamiczniej firmie,
- dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy,
- pracę w młodym  i rozwijającym się zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, używając przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.